YHDISTYS

Jouko Asikainen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

asikajo@hotmail.com
050 571 5264

Mikael Halme
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Koulutusvastaava

Majatoimikunta,

mikael.halme@gmail.com
0400 713 320

Päivi Heikkinen
Toimikunnan/työryhmän jäsen, www-sivuvastaava

Tiedotustoimikunta, Muu

pheikkin@gmail.com
044 026 2698

Markku Hynninen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta,

markku@hynninen.fi
0400 275 278

Irma Ikonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Tiedottaja

Tiedotustoimikunta,

irmaikonen@hotmail.com
0400 573 472

Paavo Jaakkola
Taloudenhoitaja, Melontavastaava

Tiedotustoimikunta, Melontatoimikunta,

paavo.jaakkola@lehtikuusikko.fi
0400 892 443

Vesa Jussila
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

vejussila@gmail.com
050 555 3373

Vesa Karhunen
Puheenjohtaja, Hallituksen/johtokunnan jäsen

Majatoimikunta, Pyöräilytoimikunta, Perhetoimikunta,

vek.karhunen@gmail.com
0400 275 562

Viljo Rautiainen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Majatoimikunta,

ville.rautiainen@dnainternet.net
0400 570 720

Liisa Ruuskanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta,

lruuskanen@hotmail.com
050 435 5798

Veikko Saikkonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

veikko_saikkonen@msn.com
050 548 4613

Niina Toivanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta,

niina24@hotmail.fi
044 022 8988

Kirsi Tuppurainen
Sihteeri, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri

Retkeilytoimikunta, Perhetoimikunta,

ks.tuppurainen@gmail.com
040 707 8367