YHDISTYS

Markku Hynninen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta,

markku@hynninen.fi
0400 275 278

Irma Ikonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Tiedottaja

Tiedotustoimikunta,

irmaikonen@hotmail.com
0400 573 472

Paavo Jaakkola
Taloudenhoitaja, Melontavastaava

Tiedotustoimikunta, Melontatoimikunta,

paavo.jaakkola@lehtikuusikko.fi
0400 892 443

Vesa Jussila
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Hiihtovastaava, Retkeilyvastaava, Varapuheenjohtaja

Retkeilytoimikunta,

vejussila@gmail.com
050 555 3373

Vesa Karhunen
Puheenjohtaja

Majatoimikunta, Perhetoimikunta,

vek.karhunen@gmail.com
0400 275 562 , 040 537 8038

Outi Nikunen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Koulutusvastaava

Tiedotustoimikunta,

outi.nikunen@hotmail.fi
040 074 1875

Jari Ojala
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

jari.ojala2017@gmail.com
040 715 9216

Pirjo Paldanius
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

pirjo.paldanius@gmail.com
040 524 1150

Viljo Rautiainen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Majatoimikunta,

ville.rautiainen@dnainternet.net
0400 570 720

Liisa Ruuskanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta,

lruuskanen@hotmail.com
050 435 5798

Veikko Saikkonen
Turvallisuusvastaava

Retkeilytoimikunta,

veikko_saikkonen@msn.com
050 548 4613

Anuliina Savolainen
Kävely-/sauvakävelyvastaava, Pyöräilyvastaava

Tiedotustoimikunta, Pyöräilytoimikunta,

Anuliina.Savolainen@gmail.com
040 760 6585

Janne Savolainen
www-sivuvastaava

Tiedotustoimikunta,

janne.savolainen@gmail.com
050 597 1415

Niina Toivanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta,

niina24@hotmail.fi
044 022 8988

Kirsi Tuppurainen
Sihteeri, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri, Lapset/nuoret/perheet vastaava

Retkeilytoimikunta, Perhetoimikunta,

ks.tuppurainen@gmail.com
040 707 8367