YHDISTYS

Mikael Halme
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Koulutusvastaava

Majatoimikunta,

mikael.halme@gmail.com
0400 713 320

Päivi Heikkinen
Toimikunnan/työryhmän jäsen, www-sivuvastaava

Tiedotustoimikunta, Muu

pheikkin@gmail.com
044 026 2698

Markku Hynninen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta,

markku@hynninen.fi
0400 275 278

Irma Ikonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Tiedottaja

Tiedotustoimikunta,

irmaikonen@hotmail.com
0400573472

Paavo Jaakkola
Taloudenhoitaja, Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Melontavastaava

Tiedotustoimikunta, Melontatoimikunta,

paavo.jaakkola@lehtikuusikko.fi
0400 892 443

Vesa Karhunen
Puheenjohtaja

Majatoimikunta, Pyöräilytoimikunta, Perhetoimikunta,

vek.karhunen@gmail.com
0400275562

Anita Karppinen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

anita.karppinen17@gmail.com
050 329 9028

Laila Mujunen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

laila.mujunen@dnainternet.net
0407457881

Paula Määttänen
Varapuheenjohtaja, Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta, Pyöräilytoimikunta, Perhetoimikunta,

paula.maattanen@dnainternet.net
0509175440

Veikko Saikkonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

veikko_saikkonen@msn.com
050 548 4613

Niina Toivanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

niina24@hotmail.fi
0440228988

Kirsi Tuppurainen
Sihteeri, Jäsensihteeri

Retkeilytoimikunta, Perhetoimikunta,

ks.tuppurainen@gmail.com
0407078367